ثبت شرکت ثبت برند طلاق توافقي ثبت شرکت در تهران ثبت موسسه هزينه ثبت شرکت ثبت شرکت سهامي خاص ثبت شرکت در ترکيه استعلام برند ثبت شرکت با مسئوليت محدود انحلال شرکت کد اقتصادي ثبت شرکت در آمريکا ثبت شرکت در کانادا کارت بازرگاني
2019 PanAmerican and ParaPanAmerican Games

36 BC Games alumni represented Team Canada at the 2019 PanAmerican and ParaPanAmerican Games

Name
Hometown
Sport and Results
BC Games
Mariessa Pinto
Abbotsford
Archery
2012 BC Winter Games
Evan Dunafee *
Richmond
Athletics
2004 BC Summer Games
Michael Mason *
Nanoose Bay
Athletics
2000 BC Summer Games
Christabel Nettey Surrey
Athletics 2006 BC Summer Games
Camryn Rogers *
Richmond
Athletics 1995 BC Summer Games
Regan Yee* South Hazelton
Athletics 2010 BC Summer Games
Dustin Houle Penticton
Baseball 2008 BC Summer Games
William McAffer Vancouver Baseball 2012 BC Summer Games
Scott Richmond North Vancouver Baseball 1998 BC Summer Games
Cassandra Brown * Vernon
Basketball 2006 BC Summer Games
James Palmer North Vancouver
Cycling 2010 BC Summer Games
Brendan Bissett New Westminster
Field Hockey 1997 BC Summer Games
Mark Pearson Tsawwassen
Field Hockey 2000 BC Summer Games
Ian Smythe Vancouver
Field Hockey 2000 BC Summer Games
Rachel Donohoe North Vancouver
Field Hockey 2008 BC Summer Games
Hannah Haughn Vancouver
Field Hockey 2008 BC Summer Games
Shanlee Johnston Vancouver
Field Hockey 2004 BC Summer Games
Anna Mollenhauer Victoria
Field Hockey 2014 BC Winter Games
Madeline Secco Victoria
Field Hockey 2006 BC Summer Games
Natalie Sourisseau Kelowna
Field Hockey 2006 BC Summer Games
Zachary Clay * Chilliwack
Gymnastics-Artistic 2006 BC Winter Games
Pamala Ross Cumberland
Karate 2002 BC Winter Games
Nathan Hirayama * Richmond
Rugby 2004 BC Summer Games
Harry Jones West Vancouver
Rugby 2004 BC Summer Games
Luke McCloskey Cranbrook
Rugby 2006 BC Summer Games
Brennig Prevost Victoria
Rugby 2012 BC Summer Games
Joshua Thiel Victoria
Rugby
2010 BC Summer Games
Caroline Crossley Victoria
Rugby 2012 BC Summer Games
Alexander Heinzmann
Delta
Sailing
2006 BC Summer Games
Emma Entzminger * Victoria
Softball 2008 BC Summer Games
Sara Groenewegen* White Rock Softball 2008 BC Summer Games
Holly Speers * Surrey
Softball 2020 BC Summer Games
Mo Zhang * Richmond
Table Tennis 2004 BC Winter Games
Hannah Henry * Victoria
Triathlon 2014 BC Summer Games
Desirae Ridenour * Cowichan Bay
Triathlon 2014 BC Summer Games
Brianna Beamish * Surrey
Volleyball 2008 BC Summer Games
Monika Eggens
Pitt Meadows
Water Polo 2004 BC Summer Games

*Also competed for Team BC at the Canada Games.  See complete list here.